CYFROWA DIAGNOSTYKA KOMPUTEROWA Toggle

rentgen zębów gliwice

KOMPUTEROWE PLANOWANIE ZABIEGÓW STOMATOLOGICZNYCH

Naszym celem jest perfekcjonizm oraz dokładność. Wtedy mamy pewność, że nasi Pacjenci są leczeni na najwyższym poziomie. Po dokładnym cyfrowym badaniu komputerowym przedstawiamy indywidualny plan leczenia dopasowany do Twoich możliwości i oczekiwań, przy uwzględnieniu najsłuszniejszego dla Ciebie wariantu.

PRACOWNIA RENTGENOWSKA – RENTGEN STOMATOLOGICZNY

W klinice Medical-Dent posiadamy pracownię rentgenowską wyposażoną w najbardziej zaawansowany technologicznie tomograf na rynku KODAK 9000 C 3D z cyfrowym systemem obrazowania KODAK DENTAL SYSTEM pozwalającym na wykonanie wszystkich rodzajów zdjęć potrzebnych do prawidłowego zdiagnozowania stanu jamy ustnej pacjenta przy najniższej dawce promieniowania.

KAMERA WEWNĄTRZUSTNA

Lekarz za pomocą lusterka nie zawsze jest w stanie dokładnie wykonać przeglądu
stomatologicznego. W takiej sytuacji niezwykle przydatna jest kamera wewnątrzustna pomocna w diagnostyce, jak i w skomplikowanym leczeniu kanałowym. Lekarz wprowadza do jamy ustnej pacjenta cienką rurkę, na końcu której błyszczy oko kamery. Rurka podłączona jest do komputera, który na ekranie pokazuje zęby i dziąsła w powiększeniu. Pacjent na monitorze może na bieżąco obserwować pracę lekarza, a po skończonej wizycie wykonywane są zdjęcia z kamery celem porównania ich stanu przy następnych wizytach.