WYBIELANIE HOLLYWOOD SMILE Toggle

wybielanie zębów gliwice

Jeśli myślisz o wybielaniu zębów, lepiej nie rób tego domowymi sposobami – możesz uszkodzić szkliwo i podrażnić dziąsła oraz śluzówkę. Najlepiej wybrać się do specjalisty i dobrać odpowiednią metodę wybielania zębów i leczenia przebarwień.

Dobierz jedną z metod, by osiągnąć Hollywódzki Uśmiech

  • wybielanie z wykorzystaniem ZOOM,
  • wybielanie domowe – metoda nakładkowa,
  • wybielanie laserowe,
  • wybielanie zębów martwych.

ODKRYJ ŚNIEŻNOBIAŁY UŚMIECH

Chcesz mieć idealny uśmiech? Piękny uśmiech przyczynia się do naszego dobrego samopoczucia, pozytywnej samooceny i pewności siebie w relacjach międzyludzkich. Obecnie jest to duży atut w życiu prywatnym i zawodowym. Dlatego współczesna stomatologia to w dużym stopniu stomatologia estetyczna. Naszym Pacjentom zapewniamy nie tylko zdrowe, ale i piękne zęby. Dzięki nowoczesnym metodom leczenia i wybielania zębów przywracamy zdrowy i biały uśmiech.

BEYOND™ przedstawił dentystom najlepszej jakości żel wybielający oraz specjalne systemy filtrujące, które uwalniają akceleratory od szkodliwego światła oraz promieniowania. W systemie BEYOND™ tylko najbardziej efektywne fale są emitowane do powierzchni zębów. Wszystkie te zmiany doprowadziły do nowego poziomu szybkości, bezpieczeństwa oraz najwyższej jakości w wybielaniu zębów.

WYBIELANIE LASEROWE

Wykorzystując wiedzę i doświadczenie naszych specjalistów możemy zaoferować Państwu właściwą kontrolę oraz niespotykany komfort podczas całego zabiegu wybielania i wydobyć prawdziwe piękno z naturalnego uśmiechu. Służymy także naszą pomocą w przypadku zębów po leczeniu kanałowym (martwych).

WYBIELANIE LAMPĄ ZOOM

We wszystkich sferach życia, a przede wszystkim w osiągnięciu sukcesu bardzo ważne jest pierwsze wrażenie, a zadbane zęby dodadzą Ci pewności siebie. Wybielanie ZOOM to najnowsza generacja gabinetowego systemu wybielania wspomaganego lampą. Jest bardzo dopracowanym produktem, bazującym na zebranym przez lata doświadczeniu oraz tysiącach skutecznie przeprowadzonych zabiegów wybielania.

WYBIELANIE ZA POMOCĄ NAKŁADEK

Nasze zęby narażone są na przebarwienia. Regularna higiena może usunąć część przebarwień powierzchownych na szkliwie, lecz te, które spenetrowały głęboko strukturę zęba są trudne do usunięcia w zwykły sposób. Wybielanie nakładkowe podtrzymuje efekt wybielania w gabinecie, jak również stanowi samodzielną metodę, która po konsultacji z Twoim lekarzem daje świetne efekty bez wizyty w gabinecie.